Organisaties

Organisatiesaflopend sorteren Onderwerp
1/2 Firefly's bij Boulogne sur Mer
1/I/1 Fairey Fox O-41 voor Oostende - René Degreef & Maurice Keuleers
1/I/1 Ansaldo A 300 O-53 op de Tiense suikerraffinaderij - Jerôme Van Hoorenweder
1/I/1 Fairey Fox O-64 te Olen - Joseph Beelen
1/I/1 Fairey Fox O-29 te Biesme - Marcel Mat
1/I/1 Fairey Fox O-163 te Sint-Margriete-Houtem - Albert Van Hecke & Josephus Van Slagmolen
1/I/2 Nieuport Delage ND 29 N-45 te Kuringen - René Holm
1/I/2 Hanriot HD 1 H-3 te Nijvel - René Jadoul
1/I/2 Nieuport Delage ND 29 N-80 te Geel - Louis Calembert
1/I/2 Fairey Firefly Y-25 te Bierset - Alfred Fourneaux
1/I/3 Stampe Vertongen SV 5 S-25 te Stene - Jules Barthels & François Huenarts
1/II/1 Ansaldo A 300 O-16 te Ezemaal - Hilaire Van Verdeghem
1/III Bristol F 2b L-28 te Evere - Ernest Stiennon en Maurice Englebin
1/III/2 DH 4 E-61 te Awans - Joseph Vrancken
1/III/2 DH 9 D-28 te Awans - Hilaire Casier
103 Squadron Florent Van Rolleghem, piloot bij Bomber Command
10de Smaldeel Spad 7 bij De Moeren - Jules Dony
10de Smaldeel Spad 7 bij Staden - Jacques Goethals
10de Smaldeel Spad N°3 bij Grimbergen
10de Smaldeel Spad 7 te Roeselare - Charles de Montigny
11/V DH 4 E-52 te Bierset - Robert Steenhaut & Albert Godts
11/VI/1 Renard R-31 N-31 te Klemskerke
11/VI/1 Renard R 31 bij Pecq - Jules Bailly en Arnould Warmont
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Beveren-Roeselare - Max Martin
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Alveringem - Gaston De Ruyter
11de Smaldeel DH 4 te Bockum - Georges Lermusiau
12/V Breguet 14 N°4 te Bockum - Robert Gordinne en Georges Bernard
122 Squadron Spitfire Mk Vb BM321 te Dranouter - Baudouin de Hemptinne
127 Squadron Spitfire RR229 te Zwolle - Henri Taymans
127 Squadron Spitfire SM246 bij Almelo - Arnold Baecke
14 Recce Squadron Spitfire MB952 te Reckange - Charles Goffin
145 Squadron Hawker Hurricane I P3167 voor het eiland Wight - Alexis Jottard
197 Squadron Typhoon JP588 - Martin Soors
1Aé Fairey Fox O-16 te Brugge - Paul Verlaine & Laurent Keyenbergh
1ste Luchtvaartgroepering Gosselies - Achille Liesenborghs
1ste Luchtvaartgroepering Crash te Gosselies - Jules Pestiaux
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-2 te Goetsenhoven - P. Pessendorfer
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-154 bij Fumal - Baudouin de Hemptinne
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 bij Crupet
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-42 te Oostende - Maurice Balasse
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 in Frankrijk
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-22 te Banneux - Léopold Mouzon & Philippe Jemouton
1ste Smaldeel Arsène Demanet
1ste Smaldeel Fokker D 7 - Julien Meunier
1ste Smaldeel Gladiator bij Heukelom
1ste Smaldeel Eerste Belgische overwinning, bij Beerst
1ste Smaldeel Nieuport 23 te Alveringem
1ste Smaldeel Gladiator bij Waremme
1ste Smaldeel Nieuport 11 te Malo-lez-Bains - Egide Roobaert
1ste Smaldeel Nieuport 23 te De Moeren

Pagina's

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
e-mail icon